Субота, 08.05.2021, 10:33 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Каталог статей

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 5
Показано матеріалів: 1-5

 

 

 

Нові надходження | Переглядів: 106 | Додав: SchoolLibrary2 | Дата: 30.01.2020 | Коментарі (0)

Духопельников В.

Володимир Великий / В. Духопельников.- Харків: ПЕТ, 2015.-128с.

Ніхто з перших київських князів не залишив про себе таку пам’ять, як Володимир Великий. Про нього і час його правління на Русі, коли держава досягла вершини своєї могутності, народ створював билини, оповіді та пісні. Він хрестив Русь і таким чином встановив спадкоємний зв’язок з Візантією, яка була на той час центром європейської культури та освіти.

Савченко В.А.

Симон Петлюра / В.Савченко; худож.-оформлювач Є.В.Вдовиченко.- Харків:Фоліо,2015.-127с.-(Знамениті українці)

Радянська пропаганда зробила Симона Петлюру чи не найголоанішим антирадянським «демоном», утіленням усіх «темних сторін» людини: зради, обману, підступності. Цьому сприяла та обставина, що сам Петлюра – літератор і журналіст – ніколи не писав про своє життя ані спогадів, ані нотаток; він неначе спеціально намагався залишитися людиною «без особистого життя». Книжка В.Савченка – спроба перетворити цей «безтілесний символ» на живу людину, щоб сучасний читач мов змогу нарешті дізнатися, яким насправді було життя Симона Петлюри.

Чигиринська О.А.

Операція «Острів Крим» / Ольга Чигиринська.-Харків: Фоліо,2015.-412с.

Капітан гірських єгерів Арт Верещагін повинен виконати покладену на нього важливу місію. Його перевірені часом друзі та товариш по службі збираються йти з ним – але куди? А не менш вірний своїй справі капітан Глєб Осмаловський готується до десанту. Коли ж почнеться бій за Острів Крим? Чим це все закінчиться?

Прогулянка Волинню та Луцьком Путівник.- Київ: ТОВ «Новий друк», 2015.-160с.

Запрошення здійснити чудові прогулянки вулицями і площами старовинного Луцька, відвідати його замок, музеї, церкви і монастирі.

 Вільчинський О.

Льодовик: антиутопія / Олександр Вільчинський. – К.: ДАК «Укрвидавполіграфія», 2015.-288с.

Олександр Вільчинський (нар.1963р.) – відомий український прозаїк, есеїст. Живе і працює в Тернополі.

«Льодовик» - це роман-застереження про те, що було б , якби… Словом, якби раптом підтвердилася одна з наукових гіпотез про початок нового льодовикового періоду. У романі льодовик зупиняється на кордоні України, але то мала втіха, й українцям доводиться не лише виживати самим, а й допомагати своїм заклятим північно-східним сусідам московітам, країну яких поглинула крига. Утім герої і персонажі «Льодовика» не лише борються за виживання у важких умовах глобальних змін клімату, але й переживають духовні пошуки, працюють і святкують, мріють і закохуються, страждають і радіють життю, як тільки можуть.

  Гірич, І.Б.

Київ: дюди і будинки / Ігор Гирич.- Київ: Либідь,2015. -432с.: іл.

Вигадлива мандрівка нашою столицею репрезентує калейдоскоп визначних осіб і прикметник під історико-мистецьким оглядом будівель. Акцентовано на внескові у формування українського обличчя Києва тих постатей, хто боронив самобутнє місто від великодержавної культурної експансії. Завдяки висвітленню історичної взаємодії спільноти («люди») і урбанізованого простору («будинки») видатні імена вписано в неповторний київський ландшафт, що унаочнено безліччю оригінальних світлин.

Пчілка Олена

Український дитячий театр / Олена Пчілка; текстологічні коментарі Л.П.Мірошниченко; худож. І.К.Заруба.- Київ:Веселка, 2015. - 439с.: іл.

У 10-20-х роках ХХ ст. під експресивним пером Олени Пчілки постав глибоко закорінений в українстві літературний феномен – дитячий театр. Не відоме досі, але не пропаще в автографах художнє явище, -витвір таланту письменниці, матірі, патріотки. На схилі літ вона натхненно писала п’єси для дітей, вкладаючи в них найзаповітніше. Вибудовувала цілісний художній організм у рідній літературі – «Український дитячий театр». І до кінця життя в лещатах радянської цензури жагуче прагнула його надрукувати.

Ця мрія письменниці збувається лише з виходом цієї книжки, в якій вісім п’єс із дванадцяти публікуються вперше.

До текстів додано: записи мелодій до численних музичних номерів у п’єсах, текстологічні коментарі, словник малозрозумілих слів, світлини та ілюстрації.

 Іващенко Т.П.

Сім акордів: П’єси: Нове вид. – Дніпро,2015. – 288с.

Головна тема п’єс, представлених у першій книзі драматурга Тетяни

Іващенко «Сім акордів». – боротьба добра і зла, величного і нікчемного, майбутнього і минулого. Її герої різнопланові – одні шукають істину у любові, самовідданій праці на благо інших, інші – у бездумних розвагах і наркотиках. Сюжети драматичних творів вкотре підтверджують незмінний закон життя: кожен пожинає те, що посіяв. Людина чесна і щира збере багатий врожай поваги, а то й безсмертної слави, як один із героїв п’єси поет, перекладач, громадський діяч Іван Франко, а хтивий й легковажний – замість золотої пшениці кукіль.

 Світлана Кісар

Абетка. - Київ:Веселка, 2015.-108с.: іл.

Вірші для дошкільного та молодшого шкільного віку. Майже кожен вірш взятий із дитинства, зігрітий бабусиною любов’ю, теплом, повчальними нотками добра.     

Глянцева, з чудовим оформленням книга видана в Києві національним видавництвом дитячої книги «Веселка» тиражем в 2000 примірників.

Угорські казки / упоряд. і пер. з угор. Л.Г.Мушкетик.- Київ: УкрНДІСВД, 2015. – 128с.:іл.

Збірка запрошує у чарівний світ угорських казок – справжніх перлин невичерпної творчої фантазії народу. Їх мудрі, сміливі й дотепні персонажі розкажуть маленьким читачам, що добро завжди переборює зло, навчать людяності, щирості, працелюбності.

Кирпа Галина

Ну й гарно все придумав бог: вірші для двох ( двоє ті: дитина й Бог ): для ст. дошк. та мол. шк. віку./Галина Кирпа. - Київ:Веселка, 2015. – 55с.: іл.

Поетичний цикл розмов дитини з Богом – це віршовані перлини, що допомагають дитині осягнути Вічнчсть, усвідомити своє призначення на Землі.

Нові надходження | Переглядів: 164 | Додав: SchoolLibrary2 | Дата: 02.11.2016 | Коментарі (0)

Чарівний світ оповідань Тетяни Пакалюк
Віртуальні виставки | Переглядів: 209 | Додав: Silverwood | Дата: 20.12.2013 | Коментарі (0)

Список нової літератури яка надійшла до нашої бібліотеки 
Нові надходження | Переглядів: 338 | Додав: Silverwood | Дата: 22.11.2013 | Коментарі (0)

Віртуальна виставка до 80-ї річниці голодомор
Віртуальні виставки | Переглядів: 359 | Додав: Silverwood | Дата: 20.11.2013 | Коментарі (0)